KULLANCI GİRİŞİ

HAKKIMIZDA

Unotek, kalıp sektöründe, cam üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2012 başında İstanbul’da kuruldu. Bu alanda sektörünün öncüsü firmalar ile know-how paylaşımında bulunarak üretim kapasitesini ve bilgi birikimini en üst seviyeye çıkarmayı amaçladı.

Değişik ürün gruplarına sahip birçok değerli firma, farklı ürün gruplarında deneyimlerini ve bilgilerini sınırsız ve şeffaf şekilde Unotek ile paylaştı. Bu paylaşım Unotek’ in ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmasında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında önemli rol oynuyor.

Firmamız, dünyaca ünlü cam üreticilerine, ürünlerinin kalitesinde hayati bir rol oynayan cam kalıplarının üretimini yapıyor. Bu ana faaliyet konusu haricinde, her türlü kalıp ve yedek parça imalatını da gerçekleştirebiliyor. Unotek, teknik resmi olsun ya da olmasın, herhangi bir kalıp setini sıfırdan başlayarak tasarlama, geliştirme ve üretimini yapma yeteneğine de sahip bulunuyor.

Kuruluşundan itibaren toplam kalite yönetimi sürecine dahil olan Unotek bunu ürün ve hizmetlerine de başarıyla yansıtıyor. İstanbul Beylikdüzü’ndeki 2000 m2 kapalı üretim alanı, 500 m2 ofis alanı, 12 araçlık otopark ve 3 tıra uygun park alanı bulunduran fabrikasında, sektöründe deneyimli çalışanlarıyla hizmet veriyor.

Unotek, bütün dünyaya kalıp sağlayan bir firma olarak, başta züccaciye cam kalıpları (pres, üfleme, enjeksiyon, IS) olmak üzere, diğer kalıp ve yedek parçaların üretimi ile dağıtımında faaliyet gösteriyor. Üretilen ürünler arasında, tek parça, çift parça, üç parça ve çok parçalı kalıplar önemli bir kısmı oluşturuyor. Firmamızın üretim bilgisi, deneyimi ve kalitesi, Türkiye’ den Avrupa, Asya ve Amerika kıtaları başta olmak üzere, tüm dünyaya ihraç ediliyor.

Saygılarımızla,
Emre Tacir,
Genel Müdür