KULLANCI GİRİŞİ

Genel Müdür Mesajı

Unotek, cam kalıbı üretiminde öncü firmalardan biri olma hedefiyle kuruldu. Yolun başında iken, bu alanda dünyanın en önemli markaları ile know – how anlaşmaları yaparak deneyim ve dinamizmi bir araya getirdik. Benchmark firmaların kalıp sektöründeki çok değerli deneyimini, Türkiye’nin nitelikli iş gücü, dinamizmi ve yenilikçi bakış açışı ile birleştirdik.

Ekibimizi kurarken “insanın” önemine inandık, her kademede “en iyilerle” çalışmak istedik. Takım çalışmasının önemini biliyorduk, ekibimizi de bu inanca sahip iş arkadaşlarıyla oluşturduk.

İş süreçlerimizi toplam kalite yönetimine göre kurguladık. Kurumsallaşma, kurum kültürü oluşturma, en son teknolojiyi kullanma, çevreye, topluma saygı ve sürdürülebilir büyüme konusunda taviz vermeden ilerliyoruz.

Unotek’i sağlam bir temel üzerine kurmamız bizi kısa sürede dünyanın en önemli oyuncularıyla aynı masaya oturttu. Ürün ve hizmetlerimizi 6 ay gibi çok kısa bir sürede dünyanın 15 farklı ülkesine ihraç etmeye başladık.

Hedefimiz, daha iyiye doğru emin adımlarla ilerlemek. Bu yolda bize verdiğiniz destek ve duyduğunuz güven için teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
Emre Tacir,
Genel Müdür