KULLANCI GİRİŞİ

KALİTE

Unotek’in temel prensibi koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Üretim ve hizmet süreci buna göre düzenlenir ve yönetilir. Her aşamada uluslararası standartlara göre hareket edilir. Gerek üretim gerekse üretim sonrasında uzman ekip ve kalibrasyonlu test cihazları ile tüm kalite kontrol işlemleri gerçekleştirilir. Ürünler tek tek kontrol edilerek, sorunsuz olarak müşterilerimize teslim edilir. Unotek’in müşterileri, istedikleri ürünleri en iyi kalite standartlarında, en uygun fiyat ve zamanda temin edeceklerini bilirler.

Uluslararası standartları ve kaliteyi sürekli kılmak için; üretimin her aşamasında en son teknolojiyi içeren ölçüm, makine ve ekipmanlar kullanılır. Kalite kontrol işlemleri, uzman kadro tarafından ve Unotek’in müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda, profesyonel anlayışla yapılır. Çalışanlar, toplam kalite yönetimi konusunda düzenli eğitim alırlar.

Unotek aldığı kalite belgeleri ile (DAkkS Quality Management, ISO 9001-2008, ISO 14001, OHSAS 18001) ürün ve hizmet sürecindeki mükemmelliğini belgelemiştir.